Koomiksi töötuba

Margus lokk on vabakutseline Tartu kunstnik, TKK vilistlane ja TÜmaaliosakonna magistrant. Margus on mõnus mees, kes armastab koomikseid nagu mõni mees naisi. Patareis võtab Margus nakatada noori huvilisi koomiksimaailmaga, et võita südameid ja kultiveerida kasvupinnast sellele põnevale kunstižanrile.

Heliteraapia

Noored heliterapeudid Maarja Metstak ja Heili Talbak viivad rannajurtas läbi improvisatsioonilisele meetodile tugineva muusikateraapia seansi. Osalejad saavad haarata endale meelepärase muusikanstrumendi ja minna väikesele vaimsele rännakule koos grupiga. Kõik sõidavad koos, aga igaühel on oma tripp. Helid ümbritsevad meid kõiki ning mõjutavad igat inimest omal moel. Seda on avastanud juba vanad metsarahvad, kasutades ära helide tervendavat jõudu. Tänapäeval on muusikateraapia rakendusvaldkond väga lai. Meis kõigis on olemas oma muusika ja rütm, mille läbi saame olla paremas kontaktis iseenda ja ümbritseva maailmaga.

Trippimiseni!

Siiditrükk

Kaunist siiditrüki tehnoloogiat ja võimalusi  tutvustavad huvilistele kogenud trükkalid-spetsialistid. Kuna siiditrükk on manuaalne tegevus, annab see võmaluse eksperimenteerida. Huviline saab ise oma käe osavuse proovile panna ning oma lemmik   pildi või mustri sobivale riideesemele trükkida.

Uue Maailma Velokuur

Uue Maailma Velokuur on tuntud kogukondliku rohujuure poliitika jajalgrattakultuuri propageerimise  poolest. Patarei jalgratta tuunimise töökojas saavad huvilised kogenud meistrite juhendamisel abstraktsetest juppidest tõsiseid tänavatehirme meisterdada. Tänapäevatrend liikumises on kondimootorid ja stiilne isikupärane raam.

www.uusmaailm.ee